Promocja Produktu Online Konferencja Online u Oli Gościniak edycja 2023

Niezwykła konferencja online u Oli Gościniak: Odkryj tajniki sprzedaży, promocji produktu online i content marketingu!

Mam przyjemność zaprosić Cię na wyjątkową konferencję online, której głównymi tematami będą social media, content marketing i sprzedaż. Konferencja odbędzie się 13-15 czerwca 2023 roku, a jej organizatorką jest Ola Gościniak, znana ekspertka w zakresie prowadzenia biznesu online. Jeśli prowadzisz własny biznes, pracujesz w dziale marketingu lub po prostu interesujesz się strategiami promocyjnymi w świecie biznesu online, to ta konferencja jest dla Ciebie!

Co będzie się działo?

Konferencja będzie trwała trzy dni. Każdy z nich poświęcony będzie jednemu tematowi, a to:

Dzień pierwszy — social media

O tym, jak skuteczniej pozyskiwać nowych odbiorców w social mediach tak, aby zostali Twoimi klientami. Jak opracować plan działania, by ruszyć z miejsca!

Dzień drugi — content marketing

Poznasz sposoby na promocje swoich produktów. Newsletter, blog, SEO, podcast, live’y, webinary. Czyli o contencie, który sprzedaje!

Dzień trzeci — sprzedaż

O najlepszych i najskuteczniejszych sposobach na sprzedaż. Zacznij je wdrażać, a szybko zauważysz efekty!

Na konferencji posłuchasz wystąpień około 70 prelegentów. Będzie: Bartek Popiel (Liczy się wynik), Weronika Modzelewska (Przystanek Internet), Magda Steblewska (Social Managerki), Magdalena Pawłowska (Marketing Masterclass), Gosia Sacała, Ilona Przetacznik (Legalny Biznes Online), Agata Koman (Agencja KAMAN), Angelika Knop (Grafika dla laika), Sylwia Stein, Natalia Sheveleva (Natalia o story) i wiele innych fantastycznych prelegentów, o których przeczytasz na stronie konferencji.

Ola Gościniak

Kim jest Ola Gościniak? To prawdziwa ekspertka w dziedzinie marketingu online i contentu. Jej wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie jest nieocenione. Ola od lat pomaga kobietom zrealizować swoje marzenia i osiągnąć sukces i zarabiać online! Przeszkoliła już tysiące kobiet, napisała kilka ebooków (w tym o SEO oraz o CSS, które mam i z całego serca polecam!). Ja Olę poznałam kilka dobrych lat temu, kiedy szukałam przydatnych informacji o WordPressie. Bardzo mi się podobało prowadzenie bloga, myślałam już wtedy nad tym, by prowadzić biznes i projektować strony internetowe. Los sprawił, że dopiero w tym roku nasze drogi się skrzyżowały. Wygrałam w konkursie jej kurs Interaktywna Akademia WordPressa + Woocommerce, który utwierdził mnie w przekonaniu, że to jest moja droga, a strony internetowe to coś, co sprawia mi wielką frajdę na etapie projektowania. Wszak z WordPressem jestem związana od co najmniej 2012 roku.

Podczas tej konferencji, Ola Gościniak wraz ze wspaniałymi prelegentami podzielą się swoimi wskazówkami, strategiami i sekretami sukcesu w dziedzinie promocji produktu online, sprzedaży i content marketingu. Dowiesz się jak tworzyć przekonujący content, który przyciąga uwagę klientów i generuje sprzedaż. Odkryjesz również, jakie są najnowsze trendy w content marketingu i jak wykorzystać je do skutecznej promocji Twoich produktów.

Konferencja odbędzie się online, co daje nie tylko możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca na świecie, ale także zapewnia wygodę i elastyczność. Nie musisz martwić się o podróżowanie. Wszystko, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu i chęć nauki!

Konferencja online: dyskusje, konkursy i inne dodatki!

Podczas konferencji, w czasie wystąpień uczestnicy będą mieć możliwość interakcji i dyskusji z uczestnikami. Będzie można zadawać pytania i rozmawiać. To doskonała okazja do nauki oraz nawiązania nowych kontaktów w świecie marketingu online. Do końca czerwca uczestnicy konferencji będą mieli dostęp do konferencyjnego Discorda. Jestem już w Interaktywnej Paczce u Oli, co też z całego serca polecam. Panuje tam tak mocno wspierająca atmosfera, wszyscy bardzo mocno sobie kibicują niezależnie od tego, na jakim etapie prowadzenia biznesu są.

Po każdym dniu konferencji uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w konkursach konferencyjnych. Z przyjemnością mogę powiedzieć, że będą jednym ze sponsorów nagród dla uczestników tych konkursów. Jeśli weźmiesz udział w konkursie, będziesz mieć szansę wygrać między innymi jeden z powerbanków, którego jestem sponsorką, albo zniżkę na moje usługi. W grę wchodzi tu zarówno pakiet wirtualnej asysty, jak i projekt i wykonanie strony internetowej. Sprawdź moją ofertę wirtualnej asysty i w zakresie stron www.

promocja-produktu-online-konferencja-u-oli-gosciniak

Po konferencji będziesz mieć możliwość pobrania certyfikatu za udział w konferencji, który dołączysz do swojego portfolio.

Nie mogę napisać nic więcej, ale mogę zaprosić do zakupu biletów. Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce na tej niezwykłej konferencji online już dziś! To wyjątkowa okazja, aby zdobyć cenne informacje od jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie promocji produktu online i content marketingu. UWAGA! Od 1 czerwca cena biletów wzrośnie!

Termin konferencji: 13-15 czerwca 2023 roku.

infoblogerka
infoblogerka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *