BIO [ogólne]
Gabriela Kurowska działająca pod marką infoblogerka.pl od 2015 roku. Projektantka stron WWW, sklepów internetowych i platform kursowych. Blogerka, szkoleniowiec w autorskim kursie WordPressPLUS o WordPressie, architekturze informacji i obsłudze klienta z modułami dla wykonawców. Kurs przygotowany z myślą o wirtualnych asystentkach i freelancerkach chcących zarabiać na tworzeniu funkcjonalnych i skutecznych stron internetowych. Redaktorka działu technologie na portalu GIRLBOSSKIE. Współautorka książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. Autorka ebooka o bezstresowych aktualizacjach WordPressa dla laików pt. „Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach”. Prelegentka na konferencji GIRLBOSSKIE z prelekcją „Dlaczego nie każda strona WWW sprzedaje?”. Z wykształcenia bibliotekarz z pasją do architektury informacji.
Prywatnie fanka Stranger Things, Harry’ego Pottera i malowania akwarelą. Mama niepełnosprawnych kocich adopciaków: niewidomego Batmana i Kikusi bez łapki. Zbiera bilety, nie lubi zimy, wczesnego wstawania i nieodmieniania nazwisk.
BIO [strony internetowe]
Gabriela Kurowska działająca pod marką infoblogerka.pl od 2015 r. Projektantka stron WWW, sklepów internetowych i platform kursowych. Fanka WordPressa, lekkich stron WWW, Gutenberga oraz architektury informacji. Szkoleniowec w autorskim kursie WordPressPLUS o WordPressie, architekturze informacji i obsłudze klienta z modułami dla wykonawców. Kurs przygotowany z myślą o wirtualnych asystentkach i freelancerkach chcących zarabiać na tworzeniu funkcjonalnych i skutecznych stron internetowych. Autorka ebooka o bezstresowych aktualizacjach WordPressa dla laików pt. „Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach”. Wsparcie techniczne kursantów Interaktywnej Akademii WordPressa Oli Gościniak.
BIO [wirtualna asysta]
Gabriela Kurowska projektantka funkcjonalnych stron internetowych działająca pod marką infoblogerka.pl.. Z WordPressem związana od 2015 roku, z obsługą klienta od 2011 roku. Pierwsze zlecenia jako wirtualna asystentka wykonywała już w 2014 roku, choć wtedy ten zawód się tak nie nazywał. Trenerka WordPressa, architektury informacji i obsługi klienta w autorskim kursie WordPressPLUS dla wirtualnych asystentek (i nie tylko). Wsparcie techniczne kursantek w Interaktywnej Akademii WordPressa u Oli Gościniak. Autorka ebooka o bezstresowych aktualizacjach WordPressa dla laików pt. „Aktualizacje WordPressa. Przewodnik po dobrych praktykach”. Redaktorka działu Technologie na portalu dla przedsiębiorczych kobiet GIRLBOSSKIE.
Social media
Logo:
Zdjęcie bez tła:
Zdjęcia do pobrania:
Fotografka: Justyna Kocur-Czarny.