gaba infoblogerka strony www wordpress architektura informacji (29)

STRONY WWW MAJĄ BYĆ SKUTECZNE, A NIE TYLKO ŁADNE

Miło Cię widzieć!

Mów mi Gabi!

Strona WWW ma być skuteczna, bo ma przynosić korzyści (również finansowe) dla Twojego biznesu, a nie być tylko ładna.

Pochodzę z Krakowa. Z wykształcenia jestem bibliotekarzem z pasją do informacji i rozwijania kompetencji informacyjnych i informatycznych .

Przez trzy lata pracowałam w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie,. Tam między innymi prowadziłam zajęcia dla dzieci (warsztaty z tabletami graficznymi, zajęcia z bezpieczeństwa w sieci) oraz autorskie spotkania dla kobiet z rękodziełem i technologią. Stworzyłam miejsce w sieci dla czytelników i fanów Arte: DIY Działaj! – Działaj w Artetece!

Kolejne 6 lat zajęło mi znalezienie swojej drogi w biznesie online. Dziś zdalnie wspieram przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów. Projektuję strony internetowe i pokazuję jak je obsługiwać bez sztabu informatyków. Wpieram was podczas tworzenia strony internetowej Interaktywną Akademią WordPressa od Oli Gościniak. Jestem współautorką książki “Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. Tworzę również markę www.stronadlanotariusza.pl

🐈🥪🛋️☕
Prywatnie lubię pić mleko z kawą, malować akwarelą i czytać (w szczególności siedemdziesiąty ósmy raz przygody Harry’ego Pottera). Na nieszczęście pozostałych domowników oglądam w kółko Stranger Things i Harrego . Jestem mamą niepełnosprawnych adopciaków: niewidomego kota Batmana i kotki bez przedniej łapki Kikutki. Zbieram bilety (każdego rodzaju). Nie lubię zimy (team wiosna ❤️), wczesnego wstawania i nieodmieniania nazwisk.​

poznaj moje

Talenty Gallupa

Wizjoner

Dzięki temu talentowi, który stoi u mnie na pierwszym miejscu otwieram ludzi na to co przed nimi. Motywację mam w przyszłości, ale wiem, że kształtuję ją zarówno swoim działaniem, jak i zaniechaniem. Wizualizuję sobie przyszłość i działam, by ją zrealizować.

Uczenie się

Lubię się uczyć i szybko przyswajam wiedzę, podążam za wiedzą, umiejętnościami i standardami i inspiruję do tego innych. Wyzwania w pracy zawodowej są dla mnie przyjemnością, bo to droga do samodoskonalenia.

Osiąganie

Uwielbiam stan, w którym mam konkretną robotę do zrobienia i w końcu mogę się za nią zabrać. Naturalnie odhaczam kolejne projekty, dbając o to, by za efektywnością szła jakość. Radzę sobie z komplikacjami. Wytyczam drogę, stawiam cele, a następnie je realizuję.

Bliskość

Tworzę trwałe, autentyczne i wzajemnie satysfakcjonujące relacje. Mam naturalne predyspozycje do opiekowania się ludźmi, z którymi tworzę relację. Można na mnie liczyć. Wnoszę w pracę zaufanie i przyjacielską atmosferę, jednak potrzebuję czasu na zapoznanie się.

Maksymalista

Widzę talenty i mocne strony u innych osób, przez co naturalne jest dla mnie pomaganie innym w osiąganiu sukcesów, w tym rozwoju własnej marki. Dążę do doskonałości, w temacie, nad którym pracuję, średnie rozwiązania mnie nie zadowalają. Mam orientację na jakość. Chcę radzić sobie ze słabościami.

zerknij na moje

Certyfikaty

Zapoznaj się z moją ofertą