Konferencja Girlbosskie 2024

Z ogromną przyjemnością informuję, że będę prelegentką na jednym z najbardziej wyczekiwanych konferencji tego roku Konferencji Girlbosskie!

Moja prelekcja pod tytułem „Dlaczego nie każda strona WWW sprzedaje” będzie wstępem do mega istotnego i niedocenianego tematu architektury informacji na stronach internetowych. Oprócz tego, że dowiesz się dlaczego nie każda strona sprzedaje dowiesz się też co zrobić żeby sprawdzić jak to możesz naprawić!

Pierwsze 250 zakupionych biletów w pakiecie otrzyma bogatą paczkę konferencyjną!

Co jest w paczce konferencyjnej konferencji Girlbosskie?

  1. Workbook Konferencyjny (w wersji drukowanej) – to 200 stron ćwiczeń, notatek i wskazówek wspierających przyswajanie wiedzy podczas uczestnictwa w konferencji (Wartość: 99 zł).
  2. Magazyn Girlbosskie (w wersji fizycznej, drukowanej) – jeden z najbardziej oczekiwanych biznesowych magazynów dotąd dostępny jedynie w wersji mobilnej. To 120-stronicowe wydanie pełne inspirujących artykułów, wywiadów i porad (Wartość: 15 zł).
  3. Planer Przedsiębiorczyni (w wersji drukowanej) – Bestsellerowy 100-stronnicowy kołonotatnik z rewolucyjną metodą planowania pomoże Ci organizować Twój rozwój zawodowy i osobisty (Wartość: 29 zł).
  4. Książka „Chcę Więcej” (w wersji drukowanej) – Kompendium biznesu online. Sama chciałabym go mieć i czerpać z niego wiedzę, gdy zaczynałam. To 250-stronnicowy praktyczny przewodnik wzbogacony historiami innych bizneswoman o tym jak zarabiać na swojej wiedzy. (Wartość: 59 zł).
  5. Raport „Jesteś Ekspertką” (w wersji drukownej) – 100-stronicowy raport, który pokaże Ci, że nie jesteś sama ze swoimi obawami i co kobiety powstrzymuje przed dzieleniem się wiedzą. (Wartość: 97 zł).

Konkurs!

Oprócz tego każda osoba, która kupi bilet jutro tj. 09 maja będzie mogła wziąć udział w konkursie o puli nagród 10 000 zł! Więcej szczegółów tutaj!

Jeśli nie masz jeszcze swojego biletu to mam dla Ciebie zniżkę z okazji tego że będę tam prelegentką. Z moim kodem otrzymasz 20% zniżki na każdy bilet. Brzmi on:

infoblogerka20

Kup swój bilet tutaj:

Gabriela Kurowska
Gabriela Kurowska
Artykuły: 36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *