Projektowanie stron internetowych

 1. Wypełnij brief.
 2. W ciągu 48 godzin od wypełnienia briefu wysyłam Ci wycenę projektu.
 3. Umawiamy się na 15 minutową rozmowę dotyczącą wzajemnych oczekiwań i szczegółów projektu.
 4. Podpisujemy umowę.
 5. Po opłaceniu zadatku zabieram się do pracy.
 6. Napisz mi proszę opinię w Wizytówce Google.

Mogę dla Ciebie wykonać między innymi:

 • stronę wizytówkową,
 • stronę one page,
 • landing page,
 • sklep internetowy w oparciu o Woocommerce,
 • platformę kursową w oparciu o LearnPress.

Najpierw wykonuję zaplanowane zadania. Jeśli w konkretnym przypadku okaże się, że mogę coś przygotować w krótkim terminie w taki sposób, by projekt był wysokiej jakości to tak. Stawka jest wtedy wyższa niż w standardowym czasie.

To zależy od jego charakteru. Landing page mogę zrobić w tydzień (pod warunkiem dostarczenia wcześniej wszystkich materiałów), ale rozbudowany sklep internetowy zajmie mi około miesiąca. Terminy uzgadniamy na początku współpracy.

Kontaktuję się z klientami drogą mailową.

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 – 16:00.

Nie poprawiam stron wykonanych przez inne osoby poza WordPressem. Nie aktualizuję (wtyczek, motywu, core) stron, które nie były aktualizowane więcej niż 1 rok.

Wirtualna WordPressowa asysta

 1. Umów się ze mną na niezobowiązującą 15 minutową rozmowę dotyczącą wzajemnych oczekiwań — możesz się umówić przez kalendarz (na dole tej strony jest turkusowy przycisk). Jeśli wolisz — napisz maila.
 2. Uzgadniamy zakres zadań oraz pakiet, który będzie dla Ciebie idealny. Być może będziemy mogli rozliczyć się projektowo, a nie godzinowo.
 3. Jeśli się zdecydujesz na moje usługi podpiszemy umowę o współpracy.
 4. Płatności za pakiety godzinowe następują z góry.
 5. Feedback czyli ulepszanie współpracy. Zależy mi na tym aby nasza współpraca szła jak najlepiej, dlatego rozmawiamy o tym co można ulepszyć. Jeśli współpraca Ci się podoba, napisz mi proszę opinię w Wizytówce Google. To wiele dla mnie znaczy!

Pakiet godzin ważny jest od 1 do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli współpracę zaczniemy np. 15 lub 29 dnia miesiąca, to w tym pierwszym okresie rozliczeniowym zapłacisz tylko za realnie wykorzystane godziny pracy.

Jeśli zabraknie godzin w wykupionym pakiecie możesz:

 1. poprosić o wstrzymanie pracy do następnego okresu rozliczeniowego,
 2. poprosić o kontynuację pracy, a za każdą godzinę ponad pakiet zapłacisz taką samą stawkę, jak w Twoim pakiecie.

Nie. Pakiet godzin obowiązuje do ostatniego dnia miesiąca. Podsumowanie godzin mojej pracy możesz sprawdzić w specjalnym systemie, który Ci udostępnię.

Plan urlopowy ustalam z wyprzedzeniem i przekazuję taką informację mailowo. Ustalimy jakie zadania musimy zamknąć do czasu mojego urlopu, aby wszystko poszło gładko.

Na szczęście choruję rzadko, ale niestety wszystkiego nie jestem w stanie przewidzieć. Zawsze staram się dokończyć aktualne projekty. Mam też kilka zaufanych osób, którym mogę — za Twoją zgodą — zlecić zastępstwo.

To zależy od jego charakteru. Najczęściej zadania wykonuję w ciągu 24-72 h. Zadań niecierpiących zwłoki podejmuję się w maksymalnie krótkim czasie — kiedy mam dostęp do komputera. Takie zadania poza godzinami mojej pracy (poniedziałek-piątek 09:00-16:00) są rozliczane według stawki godzinowej 150%.

Z klientami kontaktuję się mailowo.

Pracuję od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 – 16:00.

W pierwszej kolejności wykonuję zaplanowane zadania. Podejmuję się zadań „na wczoraj” jeśli po ustaleniu szczegółów okaże się, że zmieszczę się w czasie. Stawka za wykonanie takiego zadania jest ustalana indywidualnie.

Aktualnie nie zajmuję się już zleceniami wychodzącymi poza ramy pracy z WordPressem, Woocommerce i redakcją tekstów pod strony WWW i landing page. W szczególności nie zajmuję się doradztwem, nie prowadzę telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej, nie zajmuję się social mediami. Nie usuwam wirusów ze stron WWW i nie aktualizuję stron, które ostatni raz były aktualizowane więcej niż rok temu.

Jeśli potrzebujesz świeżego spojrzenia na swój projekt, burzy mózgów, albo masz inny problem skontaktuj się ze mną.

Nie zajmuję się też doradztwem.

Umowę z pakietem godzin zawieramy na minimum pół roku z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia.

Zapłacisz za czas, który spędzam podczas zadań, które dla Ciebie wykonuję oraz:

 1. rozmowy telefoniczne, na Google Meet, Skypie, Discordzie, itp.
 2. korespondencję mailową lub poprzez inny środek komunikacji,
 3. spotkania osobiste (z wyjątkiem pierwszego spotkania jeśli podpisujemy wtedy umowę o współpracy),
 4. czas, który muszę poświęcić na naukę obsługi konkretnego programu, systemu, wtyczki itp.,
 5. research, który muszę zrobić by wykonać dla Ciebie zlecenie/

Nie płacisz za pierwszą 15 minutową rozmowę w sprawie ustalenia warunków współpracy oraz za czas trwania spotkania, podczas którego podpiszemy umowę (jeśli odbywa się ono stacjonarnie w Krakowie).