Polecam

Potrzebujesz fotografa, który wykona Ci piękną biznesową sesję wizerunkową, a przy tym doskonale wie jakie są parametry zdjęć na stronę internetową? Sprawdź ofertę Justyny Kocur-Czarny (która jest autorką również moich zdjęć, które znajdziesz na mojej stronie). Na hasło „Gabi” Justyna przygotuje dla Ciebie jeszcze lepszą ofertę!

Podczas naszej współpracy na pewnym etapie będziesz potrzebować odpowiednich dokumentów prawnych do wdrożenia na Twoją nową stronę internetową. Tutaj możesz przeczytać jakie dokumenty będą Ci potrzebne a u Agnieszki Zalewskiej możesz je kupić. Jeśli nadal nie wiesz jakich dokumentów dokładnie będziesz potrzebować Agnieszka z pewnością Ci doradzi.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z biznesem online, chcesz zarejestrować działalność i przestać działać na działalności nierejestrowanej albo po prostu zmienić biuro księgowe zajrzyj do IFIRMY. Sama korzystam z tego biura od samego początku mojej działalności. Kontakt z księgową mam cały czas zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Dwa niezbędne elementy by w ogóle móc pomyśleć o stronie internetowej do hosting i domena. Nie wiesz co to? Hosting to miejsce na serwerze na pliki Twojej strony (np. zdjęcia, ale nie tylko). Domena to adres, taki jak u mnie „www.infoblogerka.pl”, pod którym klienci Cię znajdą! Odbierz rabat na własny hosting i domenę wpisując w koszyku przy zamówieniu kod rabatowy „infoblogerka”!