gabriela kurowska autorka i właścicielka w serwisie infoblogerka.pl
witaj na mojej stronie

Jak to się stało, że jestem tutaj?

Pochodzę z Krakowa. Na studiach (jestem bibliotekarzem i specjalistą ds. informacji) zainteresowałam się rozwijaniem kompetencji informacyjnych i informatycznych zwykłych ludzi. Wierzę, że możliwe jest poruszanie się w świecie internetu czy technologii bez problemów. Aby nie było przykrą koniecznością, a przyjemnością.

Przez trzy lata pracowałam w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, gdzie między innymi prowadziłam zajęcia dla dzieci (warsztaty z tabletami graficznymi, zajęcia z bezpieczeństwa w sieci) oraz autorskie spotkania dla kobiet z rękodziełem i technologią. Stworzyłam miejsce w sieci dla czytelników i fanów Arte: DIY Działaj! – Działaj w Artetece!.

Zdalnie wspieram przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów. Projektuję strony internetowe i pokazuję jak je obsługiwać bez sztabu informatyków. Pracuję od zaplecza. Robię te rzeczy, na które moi klienci nie mają czasu, cierpliwości bądź brakuje im umiejętności, by je wykonać dobrze i sprawnie.

Wpieram was podczas tworzenia steony internetowej z Interaktywną Akademią Wordpressa od Oli Gościniak.

Prywatnie lubię pić mleko z kawą, malować akwarelą i czytać (w szczególności siedemdziesiąty ósmy raz przygody Harry’ego Pottera). Oglądam w kółko Stranger Things. Jestem mamą adopciaków: niewidomego kota Batmana i kotki bez przedniej łapki Kikutki (IG: @mruczny_rycerz). Zbieram bilety (każdego rodzaju). Nie lubię zimy, wczesnego wstawania i nieodmieniania nazwisk.​

sprawdź moje

Talenty Gallupa

czyli naturalny sposób mojego działania na co dzień

Wizjoner

Dzięki temu talentowi, który stoi u mnie na pierwszym miejscu otwieram ludzi na to co przed nimi. Motywację mam w przyszłości, ale wiem, że kształtuję ją zarówno swoim działaniem, jak i zaniechaniem. Wizualizuję sobie przyszłość i działam, by ją zrealizować.

Uczenie się

Lubię się uczyć i szybko przyswajam wiedzę, podążam za wiedzą, umiejętnościami i standardami i inspiruję do tego innych. Wyzwania w pracy zawodowej są dla mnie przyjemnością, bo to droga do samodoskonalenia.

Osiąganie

Uwielbiam stan, w którym mam konkretną robotę do zrobienia i w końcu mogę się za nią zabrać. Naturalnie odhaczam kolejne projekty, dbając o to, by za efektywnością szła jakość. Radzę sobie z komplikacjami. Wytyczam drogę, stawiam cele, a następnie je realizuję.

Bliskość

Tworzę trwałe, autentyczne i wzajemnie satysfakcjonujące relacje. Mam naturalne predyspozycje do opiekowania się ludźmi, z którymi tworzę relację. Można na mnie liczyć. Wnoszę w pracę zaufanie i przyjacielską atmosferę, jednak potrzebuję czasu na zapoznanie się.

Maksymalista

Widzę talenty i mocne strony u innych osób, przez co naturalne jest dla mnie pomaganie innym w osiąganiu sukcesów, w tym rozwoju własnej marki. Dążę do doskonałości, w temacie, nad którym pracuję, średnie rozwiązania mnie nie zadowalają. Mam orientację na jakość. Chcę radzić sobie ze słabościami.

zerknij jeszcze na

Moją certyfikację

czyli potwierdzenie umiejętności i ukończonych kursów

ten blog

Jestem specjalistą ds. informacji i oferuję zdalne wsparcie biznesu. Tworzę i opiekuję się stronami internetowymi (Wordpress), dbam o ich architekturę informacji. Dbam o Twój wizerunek eksperta poza social mediami np. na blogu firmowym. Jako wirtualna asystentka od WordPressa zajmuję się rzeczami, na które nie masz czasu, do których brakuje Ci cierpliwości albo umiejętności. Zobacz ofertę.
Od 2015 roku mówię o biegłości technologicznej i o tym jak efektywnie wyszukiwać i wykorzystywać informacje. Prowadziłam autorskie warsztaty łączące technologię i rękodzieło oraz wprowadzające seniorów w bezpieczne korzystanie z Internetu.

Ostatnie komentarze

 • Gabriela Kurowska

  Dziękuję serdecznie i zapraszam! jeśli będziesz miała jakieś pytania to śmiało :)

 • Anna Afshar

  Podoba mi się bardzo Twój styl Gabriela, rezonuje ze mna. Zostaje u Ciebie z kubkiem…

 • Gabriela Kurowska

  Teraz już będziesz wiedzieć jak ugryźć weryfikację, w razie czego :)

 • Gabriela Kurowska

  Zdecydowanie o wiele większa kontrola jest nad własną stroną, niż nad bezpłatną platformą :) Wolę…

szybki kontakt

Kontakt:

tel: +48 500 476 665
@: gkurowska@infoblogerka.pl

Gabriela Kurowska | zdalne wsparcie biznesu | Wordpress | wirtualna asystentka | blogi firmowe | architektura informacji

Skorzystaj ze zniżki na hosting tutaj:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015-2023 Gabriela Kurowska