Jak zacząć biznes online i sprawić by zarabiał?

Na wstępie chciałabym Ci bardzo podziękować.

Dziękuję Ci za zakup książki pt. “Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. To Twoja karta pracy do mojego rozdziału, który nosi tytuł „Jak rozkręcić biznes? 4 proste rady”.

Wiem, że zaczynanie nie jest łatwe. Mimo zapału, ogromu energii i ekscytacji, że zaczyna się nowy, wspaniały rozdział w życiu. Kiedy robisz listę zadań, a ona ciągle się wydłuża — można mieć dość. Sama to przeżyłam, zakładając własną firmę. Nie mogłam się zdecydować, co dokładnie chcę robić, więc w mojej ofercie było bardzo dużo usług.

Na dłuższą metę tak się nie da — trzeba wybrać specjalizację. Zarówno dla klientów, jak i dla siebie samej. Przeskakiwanie pomiędzy różnymi typami zadań jest bardzo trudne i może być męczące. Jak wiesz, sama zaczynałam od wirtualnej asysty i w ciągu pół roku wybrałam specjalizację. Kiedy już się specjalizujesz, warto pokazać innym, że jesteś ekspertką w swojej dziedzinie. Napisałam ten rozdział, by ułatwić Ci przejście przez ten proces.

Powodzenia!

infoblogerka.pl

Specjalistka od WordPressa. Blogerka. Współautorka książki „Chcę WWWięcej. Jak zarabiać online na swojej wiedzy?”. Techniczne wsparcie kursantek w Interaktywnej Akademii WordPressa Oli Gościniak. Zdalne wsparcie biznesu. Redaktorka działu Nowe Technologie w GIRLBOSSKIE.PL

Zadbam o ich architekturę informacji Twojej strony WWW oraz o Twój wizerunek eksperta poza social mediami.

Od 2015 roku mówię o biegłości technologicznej i o tym jak wyszukiwać i wykorzystywać informacje. Prowadziłam autorskie warsztaty łączące technologię i rękodzieło oraz wprowadzające seniorów w bezpieczne korzystanie z Internetu.

Książka "Chcę WWWięcej"

książka chcę wwwięcej infoblogerka jak zarabiać online na wiedzy

– chcesz, zacząć zarabiać online,
– nie wiesz, jak zacząć,
– chcesz wiedzieć, jak znaleźć niszę,
– uważasz, że masz za mało wiedzy,
– chcesz wiedzieć, jak pokazać, że znasz się na rzeczy.

szybki kontakt

Kontakt:

tel: +48 500 476 665
@: gkurowska@infoblogerka.pl

Gabriela Kurowska | zdalne wsparcie biznesu | Wordpress | wirtualna asystentka | blogi firmowe | architektura informacji